Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/175841/virtual/www/domains/forhouse.cz/modules/catalogue/catalogRelProdsModel.php on line 48

Warning: implode() [function.implode]: Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/175841/virtual/www/domains/forhouse.cz/modules/catalogue/catalogRelProdsModel.php on line 52

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/175841/virtual/www/domains/forhouse.cz/modules/catalogue/catalogController.php on line 2534
Kožená pohovka Francesca II | ForHouse.cz Luxusní kožené sedací soupravy v italském designu
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/175841/virtual/www/domains/forhouse.cz/modules/catalogue/catalogRelProdsModel.php:48) in /data/web/virtuals/175841/virtual/www/domains/forhouse.cz/cookieFile.php on line 108

Kožená pohovka Francesca II

Kožená pohovka Francesca II

Popis produktu:
  • Kožená sedačka se skládá z dvojsedáku o rozměrech: 150cm x 75cm x 85cm (ŠxVxH) 
  • Praktický modulový systém, jednoduché sestavení sedačky
  • Precizní ruční práce, zakázková výroba sedací soupravy
  • Sedačka je vyrobena z hovězí kůže, doplněná kovovými dobovými nýty, ostatní materiál bavlna
  • Exkluzivní nepřehlédnutelná pohovka, produkt je od kvalitního německého dodavatele
  • Luxusní sedačka, jejíž konstrukce je vyrobena z masivu
  • Moderní sedačka s jedinečným anglickým starožitným designem
  • Barevná varianta sedčky: tmavá káva


Hovězí
kůže
Dubové
dřevo
Zboží již není v nabídce

Můžeme Vám s omluvou nabídnout podobné produkty
z naší nabídky? Pokračujte kliknutím ZDE

Rohová sedací souprava Roma

 

Rohová kožená sedací souprava Roma patří mezi luxusní sedací soupravy se stylem moderní sedací soupravy. Italský design luxusní sedací soupravy Roma je produktem ručního zpracování výběrové hovězí kůže na masivní konstrukci této luxusní sedačky z dubového dřeva.

Malá rohová sedací souprava Roma v kontrolované kvalitě luxusní kožené sedací soupravy nabízí dostatek prostoru, pohodlí a také soukromí rohové sedačky pro Váš domov i jednání ve společenských prostorech.

Rohová kožená sedačka Roma jako rohová sedačka nabízí variabilitu umístění v místnosti a tato kožená sedačka je doplněna o nastavitelná opěradla.
 

 

 

Rozměry sedací soupravy:
Výška sedací soupravy: 90 cm
Výška sedáku: 42 cm
Délka sedáku: 58 cm


Barevné provedení:

Jelikož má každý jiné požadavky nejen na design sedací soupravy, ale také na jednotlivé  barevné provedení sedaček, tak si každou sedací soupravu můžete vybírat v různých barevných provedeních. Nabízíme vám celé spektrum barevných variant:
 

1 ) ČERNÁ
2 ) TMAVĚ ŠEDÁ
3 ) ŠEDÁ
4 ) SVĚTLE ŠEDÁ
5 ) BÍLÁ
6 ) JASNĚ BÍLÁ
7 ) TMAVĚ FIALOVÁ
8 ) FIALOVÁ
9 ) ŽLUTÁ
10 ) BÉŽOVÁ
11 ) SVĚTLE BÉŽOVÁ
12 ) TMAVĚ BÉŽOVÁ
13 ) TMAVĚ HNĚDÁ
14 ) HNĚDÁ
15 ) SVĚTLE HNĚDÁ
16 ) TMAVĚ ČERVENÁ
17 ) ČERVENÁ
18 ) ORANŽOVÁZ jakého materiálu jsou sedací soupravy vyrobeny?


Všechny sedací soupravy se zkládají z jednotlivých samostatných modulů, které se spojují velmi snadným způsobem. Jednotlivé moduly jsou vyrobeny z kvalitního dřevěného masivu, jsou robusní konstrukce, které odpovídají těm nejvyšším standartům výroby.

Každá sedací souprava je opatřena hustou, vysoce kvalitní funkční třívrstvou pěnou ( každá vrstvy funkční pěny má jinou hustotu ), která je dále doplněna kvalitními pružinami ve tvaru písmene "S", kdy tyto v souladu s třívrstvou funkční pěnou zaručují velmi vysoký komfort sezení.

Samotný povrch sedací soupravy je tvořen vysoce kvalitní hovězí kůží, která je podpořena z vnitřní strany velmi silnou vrstvou syntetického materiálu pro vysokou penost a odolnost materiálu. Hovězí kůží jsou vybaveny jak sedací plochy, tak všechny opěradla i loketní opěrky. Touto kombinací je zaručen ten nejvyšší konfort sezení a pohodlí u vaší nové sedačky.

 

Jak je zboží zabaleno?


Všechny sedací soupravy, pohovky, postele, křesla, konferenční stolky i TV stolky, včetně doplňků jsou dodávány zabaleny v několika vrstvách obalového materiálu, které poskytují tu nejlepší ochranu, aby během přepravy nedošlo k poškození jednotlivých dílů. Každý jednotlivý díl sedací soupravy je zabalen v pěti vrstvách:

 -Silný karton
-Vnitřní vrstva z plastové fólie
-Bublinkový/pěnový obal
-Silná vnější lepenka
-Vnější obal sedlového sáčku


Další naše nabídka

Nevyhovuje vám vyobrazený druh sedací soupravy? Zkuste se poohlédnout po naší další nabídce sedacích souprav, kdy vám dále nabízíme sedací soupravy do L, sedací soupravy do V, sedací soupravy do U, sedací soupravy 3+2+1pohovky, sedací soupravy s křeslem, včetně doplňků k sedacím spoupravám, jako jsou kožené postele, konferenční stolky a TV stolky. Pevně věříme, že si z naší nabídky vybarete.


Záruka

Na veškeré Vámi zakoupené zboží na našem e-shopu www.forhouse.cz poskytujeme standartní dvouletou záruční dobu.
 

 

0 0€

 

0 0€

 

0 0€

 

0 0€

 

0 0€

 

0 0€

 

0 0€

 

0 0€

 

0 0€

 

0 0€

 

0 0€

Nahorů