Rohová sedací souprava do U opticky zvětšuje malou místnost.

Pohodlná a útulná sedačka do U

Sedací souprava do U možňuje maximální funkční využití prostoru a zároveň zajišťuje útulný a pohodlný sedací koutek v místnosti. Je však třeba si uvědomit, že při nákupu sedačky do U je nutno dávat pozor na to, zda je v místnosti dost místa, abyste mohli volně procházet.

Luxusní sedací soupravy do U do menšího bytu

Výběr kožené sedací soupravy do U, tedy kompaktních rohových sedaček, také ideálních pro menší byty je poměrně široký. Je snadné si vybrat kus nábytku, mezi které kožená sedací souprava do U bezesporu patří, který bude odpovídat rozměrům místnosti, a zároveň vám umožní provozovat spoustu rodinných aktivit jako je společné sledování televize, čtení vašich oblíbených knih, odpolední chaty s blízkými a přáteli.

Nezávislá konfigurace luxusní sedačky do U

Dobrým řešením je také možnost nezávislé konfigurace sedací soupravy U z prvků vybraného modulárního systému. Poté se můžete rozhodnout, jak ji dokončit, konečnou velikost luxusní kožené sedací soupravy a její funkce. Velikost nábytku bude záviset na tom, kolik a jaké typy modulů sedačky do obýváku ve tvaru U vyberete při konfiguraci nábytku.


Zpět do magazínu
Nahorů