Luxusní sedací soupravy jsou základem každého moderního bydlení.

 

Kožená sedačka do U je správná volbaPokud hledáte opravdu prostornou, elegantní a trendy sedačku, je kožená sedací souprava do U tou správnou volbou. Je vhodná téměř do každé místnosti a dopřeje Vám pohodlí, dokonalou relaxaci i komfort.
 

Sedačka do U a její možné variace
 

Vybírat můžete u sedací soupravy do U z mnoha krásných barev a exklusivních tvarů. Nemusíte se obávat, že by sedačky do U nebyly originální a nehodily se do Vašeho interiéru. Jedná se totiž u luxusní sedací soupravy do U o vybrané modely v italském designu. Díky praktickému modulovému systému, nastavitelným opěrkám a precizní ruční práci si tyto kožené sedací soupravy zaručeně velmi rychle oblíbíte a stanou se dominantou místnosti. Lehce budou působit například v kombinaci s konferenčním stolkem ze skla a kovu.
 

Kožená sedačka do U je skvělá možnost
 

Tyto velké rohové sedačky nebo chce-li luxusní sedací soupravy do U jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže. Ta se může pochlubit vysokou odolností, stálobarevností a tvarovou stálostí. Materiál každé luxusní sedačky do U je také ideální pro majitele domácích mazlíčků, jelikož je snadný na údržbu a lehce z něj odstraníte nečistoty, prach a zvířecí chlupy. Dalším důležitým faktem je, že všechny kožené sedačky do U mají stabilní konstrukci z masivního dubového dřeva.


Zpět do magazínu
Nahorů