Kožené rohové sedačky se hodí do těch správných prostor.

Do rohu místnosti se hodí sedačka z pravé kůže


Vybavení rohů místnosti nebylo nikdy snadné a někdy, bez lepších nápadů, se dostanete k nešťastným řešením: trojúhelníkové stoly s pochybnou chutí, určené neodmyslitelně k vyplnění prachem. Podlouhlé kožené rohové sedačky a skříně s těžkými a zaplněnými paticemi. Rostliny různého druhu, které budou obtížně dosažitelné s vysokými nároky na péči.

Stylové mnístění italské sedací soupravy


Obecně platí, že nábytek používaný pro účely „plnění“ vytváří pocit shlukování, odečtení prostoru, světla a harmonie od prostředí. Místo toho, umístění italské kožené sedací soupravy s s moderními a elegantními liniemi vyřeší uspořádání místnosti stylově, což pomůže vytvořit útulný, relaxační a snadno udržovatelný čistý obývací prostor a krásná a stylová luxusní pohovka dodá vaší místnosti šmrnc.

Luxusní kožené sedačky splní účel

Kožená rohová sedací souprava s poloostrovem je velmi velká a prostorná. Má průměrnou délku asi dva a půl metru a může pojmout více osob najednou. Ve srovnání s klasickým uspořádáním obývacího pokoje, který tvoří rohová kožená sedací souprava 3+2+1 je kožená rohová sedací souprava kompaktnějším řešením, které umožňuje získat dostatečný počet sedadel, šetří místo a optimalizuje také náklady. 


Zpět do magazínu
Nahorů