Kdybychom měli charakterizovat luxusní kožené postele třemi slovy, řekli bychom, že jsou originální, nadčasové a komfortní.

 

Kožené postele - Moderna dnešních dní


Kvalitní spánek je důležitý nejen pro zdraví, ale i pro úspěšné a radostné dny. A s těmito moderními postelemi Vám usínání půjde snadno.  Kvalitní moderní postel Vám zajistí totiž maximální pohodlí i dostatek prostoru.
 

Luxusní postele  - Je z čeho vybírat


Kožené postele můžete vybírat z mnoha barev i exkluzivních tvarů (hranaté, kulaté či netradiční). Všechny postele mají ojedinělý italský design, čalouněné čelo i lůžko a standardní rozměry. Tyto trendy luxusní manželské postele se mohou pochlubit precizní ruční prací, funkčností a kvalitou. U některých postelí jsou k dispozici nastavitelné hlavové opěrky či vestavěné úložné prostory. Všechny luxusní kožené postele mají však jedno společné - jsou velmi elegantní.

 

Luxusní manželské postele Vám opravdu vydrží dlouho
 

Díky pevné konstrukci z masivního dubového dřeva Vám vydrží tyto moderní postele spoustu let. Luxusní postele, jejichž konstrukce je vyrobena z masivu jsou vyrobeny z pravé hovězí kůže. Tato je u kožené postele jedinečná nejen svým vzhledem, ale také vlastnostmi: je odolná, prodyšná, tvarově stálá a hlavně šetrná k životnímu prostředí. Ne u všech materiálů se zároveň setkáte s tím, že jsou jednoduché na údržbu a nedrží se na nich prach ani zvířecí chlupy.


Zpět do magazínu
Nahorů