Hledáte moderní, luxusní a jedinečnou sedačku, která splní všechna Vaše očekávání? Pak jste na správné adrese!

Kožená sedací souprava 3+2+1 je ta praváPřesně takové jsou totiž sedací soupravy 3+2+1. Jedná se o sestavu trojsedáku, dvojsedáku a křesla. Tyto kožené sedačky jsou nejen prostorné, ale i praktické. Dokonale se přizpůsobí Vašemu interiéru, jelikož si jednotlivé moduly můžete rozmístit dle potřeby. Kožená sedací souprava 3+2+1 s křeslem vynikne jak v rohu, tak v prostoru.

 

Kožené sedací soupravy 3+2+1 s nadčasovým designem
 

Těšit se můžete u kožené sedací soupravy 3 2 1 na nadčasový italský design, který dodá přirozenou eleganci Vašemu domovu a oživí každou místnost. U sedací soupravy 3+2+1 máte na výběr ze široké škály barev a exkluzivních tvarů. Tyto trendy sedací soupravy 3 2 1 jsou díky precizní ruční práci a vysoce kvalitní funkční třívrstvé pěně neuvěřitelně pohodlné. Jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu, který je velmi odolný, bytelný, kvalitní a stálobarevný. Konkrétně se jedná o hovězí kůži, která má spoustu dalších výhod. Jednou z nich je například snadná údržba.

 

Sedací soupravy 3+2+1 mají bytelnou konstrukci


Kožené sedací soupravy 3+2+1 mají bytelnou konstrukci z masivního dubového dřeva, takže máte jistotu, že i po vydatném obědě udrží celou Vaši rodinu a poslouží Vám mnoho let. U některých sedaček jsou součástí i taburety, a navíc si můžete zakoupit také konferenční stolek ve stejném stylu. Kožená sedací souprava 3+2+1 je proto jasnou volbou pro Vás.


Zpět do magazínu
Nahorů