Sedací souprava do L vás zaujme

Kožená rohová sedačka je velmi zajímavá alternativa pro váš obývací pokoj, či pracovnu.

Co je zač sedačka do L?


Sedací souprava do L je pohovka skládající se ze dvou rohových sedadel, která jsou spojena k sobě. Modulární rohová kožená sedačka, tedy kožená rohová sedačka umožní libovolné sestavení tohoto nábytku. Můžete vytvořit dvě jednosedadlové kožené pohovky nebo zvolit sadu třímístné kožené pohovky nebo dvoumístné kožené pohovky a křesel, které dohromady tvoří sedací soupravy do L.
 

Rohová kožená sedačka je prim


S pomocí kožené rohové sedačky vybudujete příjemné místo k posezení i odpočinku. Kůže u sedačky do L je na omak příjemný materiál v létě příjemně chladí a v zimě vás zahřeje. Sedací soupravy do L můžeme umístit například do zimní zahrady, kterou používáte jako další obytný prostor. Kožená rohová sedací souprava obklopená květinami bude působit luxusně a luxusní kožená sedací souprava jako dominantní prvek v tomto interiéru bude opravdu in.
 

Menší sedačky do L


Rohová kožená sedací souprava se vejde i do menší kanceláře, pracovny či pokoje pro hosty. Sedací souprava do L není náročná na údržbu, naopak má vysokou odolnost a velmi dlouhou životnost. S pomocí této moderní sedací soupravy, alias kožené rohové sedačky vyzdobíte interiér v jakémkoliv stylu. Ruční práce a kvalitní materiály použité při výrobě rohové kožené sedací soupravy jsou tolik typické pro italské kožené sedací soupravy

 

Z naší nabídky si můžete mimo jiné vybrat například tyto rohové kožené sedací soupravy:
Rohová sedací souprava Madesimo

Rohová sedací souprava Varese

R
ohová sedací souprava Locarno

R
ohová sedací souprava Giorgio

R
ohová sedací souprava Como


Zpět do magazínu
Nahorů