Vše o nákupu a reklamaci

Často kladené dotazy


Proč je doba od objednání po doručení zboží dlouhá 3 měsíce?


  • Vaše nová kožená sedačka se vyrábí na zakázku. Jakmile si objednáte variantu sedací soupravy, její parametry a barvu kůže, začínáme s výrobou Vaší nové luxusní sedačky. Samotné sedací soupravy se vyrábějí ručně s kladením důrazu na kvalitu zpracování, od počátku výroby až po dokončení sedačky. Vyhotovená sedací souprava je před odesláním podrobena velmi důkladné kontrole kvality zpracování a to zabere nějaký čas. Zboží je následně z výroby řádně zabaleno do několika vrstev obalového materiálu. Za období 11-12 týdnů (3 měsíce) je Vaše nová sedačka připravena k odeslání k Vám do místa Vašeho bydliště. Sedačka je posléze odeslána přepravní službou k Vám do místa Vašeho bydliště nebo sídla firmy (dle Vašeho požadavku). U některých sedacích souprav náročnějších na výrobu se může doba výroby prodloužit o cca 2 týdny.Poskytujete dopravu ZDARMA?
 

  • Ano, získáváte ji automaticky při objednávce zboží nad 3.000 Kč (ČR) a 6.000 Kč (SK).
     

 

Pokud mi zboží nebude, mohu je vyměnit? 


  • Nikoliv, vybrali jste si sedací soupravu dle Vašeho přání, nechali si upravit rozměry na míru, zvolili variantu sedačky ( levý/pravý bok ), vybrali si barevnou variantu sedací soupravy - jedná se tedy o zakázkovou výrobu dle Vašeho přání a naprosto originální kus a takovou sedačku nelze vyměnit za jakoukoliv jinou standartní velikost sedací soupravy.

 

Kolik stojí doprava a jak mohu zaplatit?
 

 

Jaká je dodací lhůta?


 

Zasíláte zboží i na Slovensko?


 

Mohu si zboží vyzvednout vyzkoušet nebo vyzvednout osobně?


  • Zboží je doručováno přepravní službou do Vámi uvedeného místa odběru zboží. Vaši novou sedačku je možno si vyzvednout i osobně po dohodě v místě sídla firmy na adrese: ForHouse.cz, Osadní 1778, Šenov, PSČ: 73934 ( po telefonické domluvě ohledně času převzetí ).

Nahorů