Vše o nákupu a reklamaci

Často kladené dotazy


Proč je doba od objednání po doručení zboží dlouhá 3 měsíce?


  • Vaše nová kožená sedačka se vyrábí na zakázku. Jakmile si objednáte variantu sedací soupravy, zvolíte si orientaci komponentů sedačky ( levý/pravý bok apod. ), vyberete si barevnou variantu kůže a zaplatíte zálohovou fakturu ve výši 50 procent z celkové ceny Vámi objednaného produktu,  začínáme s výrobou Vaší nové luxusní sedačky ( u dodavatele je bohužel pořadník na výrobu - dodavatel totiž importuje sedačky do celého světa ). Samotné sedací soupravy se vyrábějí ručně s kladením důrazu na kvalitu zpracování, od počátku výroby až po dokončení sedačky, kdy vyhotovená sedací souprava je před odesláním podrobena velmi důkladné kontrole kvality zpracování a to zabere nějaký čas. Zboží je dodavatelem následně řádně zabaleno do několika vrstev obalového materiálu a za období 8-10 týdnů je Vaše nová sedačka připravena k odeslání k Vám do místa Vašeho bydliště. Sedačka je posléze odeslána od dodavatele mezinárodním přepravcem na území České republiky, kde je k dispozici za 11-12 týdnů ( 3 měsíce ) a následně je dopravena k Vám do místa Vašeho bydliště nebo sídla firmy ( dle Vašeho požadavku ). U některých sedacích souprav náročnějších na výrobu se může doba doručení prodloužit o cca 2 týdny.Poskytujete dopravu ZDARMA?
 

  • Ano, získáváte ji automaticky při objednávce zboží nad 3.000 Kč (ČR) a 6.000 Kč (SK).
     

 

Pokud mi zboží nebude, mohu je vyměnit? 


  • Nikoliv, vybrali jste si sedací soupravu dle Vašeho přání, nechali si upravit rozměry na míru, zvolili variantu sedačky ( levý/pravý bok ), vybrali si barevnou variantu sedací soupravy - jedná se tedy o zakázkovou výrobu dle Vašeho přání a naprosto originální kus a takovou sedačku nelze vyměnit za jakoukoliv jinou standartní velikost sedací soupravy.

 

Kolik stojí doprava a jak mohu zaplatit?
 

 

Jaká je dodací lhůta?


 

Zasíláte zboží i na Slovensko?


 

Mohu si zboží vyzvednout vyzkoušet nebo vyzvednout osobně?


  • Zboží je na zákázku vyrobeno v zahraničí a je přímo od výrobce doručováno buď Vám do místa odběru zboží nebo je možno si zboží vyzvednout osobně po dohodě v místě sídla firmy na adrese: ForHouse.cz, Osadní 1778, Šenov, PSČ: 73934 ( po telefonické domluvě  času převzetí ).

Nahorů